Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancôme Hydra Zen
Nachtcrème - Alle huidtypes - 50 ml
Nachtcrème - Alle huidtypes - 50 ml
€ 70,00
| Artikel | Lancôme Hydra Zen Nachtcrème 50 ml |
| Merk | Lancôme |
| Collectie | Hydra Zen |
| EAN | 3605532533919 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Nachtcrème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Prijs per eenheid | € 140,00 per 100 ml |