Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancôme Hydra Zen
Gezichtsscrub - Alle huidtypes - 100 ml
Gezichtsscrub - Alle huidtypes - 100 ml
€ 41,00
| Artikel | Lancôme Hydra Zen Gezichtsscrub 100 ml |
| Merk | Lancôme |
| Collectie | Hydra Zen |
| EAN | 3614272227026 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtsscrub |
| Volume | 100 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Vloeibaar |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 41,00 per 100 ml |