Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancôme Hypnôse
Eau de Parfum - 75 ml
Eau de Parfum - 75 ml
€ 170,99
| Artikel | Lancôme Hypnôse Eau de Parfum 75 ml |
| Merk | Lancôme |
| Collectie | Hypnôse |
| EAN | 3147758235500 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 75 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Hout, Vetiver, Vanille, Jasmijn |
| Prijs per eenheid | € 227,99 per 100 ml |