€ 80,00
€ 124,00
€ 129,01
Voordeligst€ 172,99
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancôme Idôle
Eau de Parfum - 25 ml
Eau de Parfum - 25 ml
€ 80,00
| Artikel | Lancôme Idôle Eau de Parfum 25 ml |
| Merk | Lancôme |
| Collectie | Idôle |
| EAN | 3614272639638 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 25 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Provençaalse roos, Bergamot, Vanille, Peer, Indiase jasmijn, Witte muskus, Turkse roos |
| Prijs per eenheid | € 320,00 per 100 ml |