Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancôme Idôle Now
Eau de Parfum - 25 ml
Eau de Parfum - 25 ml
€ 80,00
| Artikel | Lancôme Idôle Now Eau de Parfum 25 ml |
| Merk | Lancôme |
| Collectie | Idôle Now |
| EAN | 3614273927345 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 25 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Orchidee, Bourbon vanille, Roos |
| Prijs per eenheid | € 320,00 per 100 ml |