€ 90,00
€ 136,99
Voordeligst€ 146,01
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/2c/43/1a/1738725815/3614274420333_Front.png?ts=1738725815)
Lancôme Rénergie H.P.N. Uvmune Cream
Gezichtscrème - Gevoelige huid, Alle huidtypes - 30 ml
Gezichtscrème - Gevoelige huid, Alle huidtypes - 30 ml
€ 90,00
| Artikel | Lancôme Rénergie H.P.N. Uvmune Cream Gezichtscrème 30 ml |
| Merk | Lancôme |
| Collectie | Rénergie H.P.N. Uvmune Cream |
| EAN | 3614274420333 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtscrème |
| Volume | 30 ml |
| SPF | 50 |
| Huidtype | Gevoelige huid, Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 300,00 per 100 ml |