€ 129,01
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancôme Rénergie H.P.N. 300-Peptide Rich
Dagcrème - Alle huidtypes - 50 ml
Dagcrème - Alle huidtypes - 50 ml
€ 129,01
| Artikel | Lancôme Rénergie H.P.N. 300-Peptide Rich Dagcrème 50 ml |
| Merk | Lancôme |
| Collectie | Rénergie H.P.N. 300-Peptide Rich |
| EAN | 3614274062908 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Dagcrème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Potje |
| Prijs per eenheid | € 258,02 per 100 ml |