Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancôme Mousse Eclat
Reinigingsschuim - Droge huid - 200 ml
Reinigingsschuim - Droge huid - 200 ml
€ 43,00
| Artikel | Lancôme Mousse Eclat Reinigingsschuim 200 ml |
| Merk | Lancôme |
| Collectie | Mousse Eclat |
| EAN | 3605530741385 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Reinigingsschuim |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Droge huid |
| Texture | Schuim |
| Prijs per eenheid | € 21,50 per 100 ml |