Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancôme Nutrix Royal Body
Bodylotion - Droge huid - 400 ml
Bodylotion - Droge huid - 400 ml
€ 64,01
| Artikel | Lancôme Nutrix Royal Body Bodylotion 400 ml |
| Merk | Lancôme |
| Collectie | Nutrix Royal Body |
| EAN | 3605530314114 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Bodylotion |
| Volume | 400 ml |
| Huidtype | Droge huid |
| Texture | Lotion |
| Verpakking | Tube |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 16,00 per 100 ml |