€ 75,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancôme Rénergie H.C.F Triple Serum
Serum - Alle huidtypes - 20 ml
Serum - Alle huidtypes - 20 ml
€ 75,00
| Artikel | Lancôme Rénergie H.C.F Triple Serum Serum 20 ml |
| Merk | Lancôme |
| Collectie | Rénergie H.C.F Triple Serum |
| EAN | 3614274170191 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Serum |
| Volume | 20 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Serum |
| Verpakking | Pomp |
| Prijs per eenheid | € 375,00 per 100 ml |