€ 136,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancôme Rénergie Multi-Lift
Gezichtscrème - Alle huidtypes - 50 ml
Gezichtscrème - Alle huidtypes - 50 ml
€ 136,00
| Artikel | Lancôme Rénergie Multi-Lift Gezichtscrème 50 ml |
| Merk | Lancôme |
| Collectie | Rénergie Multi-Lift |
| EAN | 3614270264900 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtscrème |
| Volume | 50 ml |
| SPF | 15 |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Prijs per eenheid | € 272,00 per 100 ml |