€ 47,01
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancôme Soleil Bronzer
BB cream - Alle huidtypes - 50 ml
BB cream - Alle huidtypes - 50 ml
€ 47,01
| Artikel | Lancôme Soleil Bronzer BB cream 50 ml |
| Merk | Lancôme |
| Collectie | Soleil Bronzer |
| EAN | 3605533155813 |
| Categorie | Zonverzorging |
| Producttype | BB cream |
| Volume | 50 ml |
| SPF | 50 |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 94,02 per 100 ml |