Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancôme Tonique
Reinigingslotion - Droge huid - 400 ml
Reinigingslotion - Droge huid - 400 ml
€ 64,01
| Artikel | Lancôme Tonique Reinigingslotion 400 ml |
| Merk | Lancôme |
| Collectie | Tonique |
| EAN | 3147758030235 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Reinigingslotion |
| Volume | 400 ml |
| Huidtype | Droge huid |
| Texture | Lotion |
| Prijs per eenheid | € 16,00 per 100 ml |