€ 43,00
Voordeligst€ 64,01
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancôme Tonique Confort
Toner - Alle huidtypes - 400 ml
Toner - Alle huidtypes - 400 ml
€ 64,01
| Artikel | Lancôme Tonique Confort Toner 400 ml |
| Merk | Lancôme |
| Collectie | Tonique Confort |
| EAN | 3614274145250 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Toner |
| Volume | 400 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 16,00 per 100 ml |