€ 90,00
€ 133,00
Voordeligst€ 179,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancôme Trésor
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
€ 179,00
| Artikel | Lancôme Trésor Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | Lancôme |
| Collectie | Trésor |
| EAN | 3147758034929 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Lelietje-van-dalen, Muskus, Vanille, Perzikbloesem, Rozenblaadjes, Iris, Abrikoosbloesem, Heliotroop, Sandelhout |
| Prijs per eenheid | € 179,00 per 100 ml |