€ 80,00
Voordeligst€ 129,99
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancôme Trésor Midnight Rose
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
€ 80,00
| Artikel | Lancôme Trésor Midnight Rose Eau de Parfum 30 ml |
| Merk | Lancôme |
| Collectie | Trésor Midnight Rose |
| EAN | 3605532423142 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 30 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 266,67 per 100 ml |