€ 15,95
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lee Stafford ArganOil from Morocco
Conditioner - Alle huidtypes - 250 ml
Conditioner - Alle huidtypes - 250 ml
€ 15,95
| Artikel | Lee Stafford ArganOil from Morocco Conditioner 250 ml |
| Merk | Lee Stafford |
| Collectie | ArganOil from Morocco |
| EAN | 5060282704626 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Conditioner |
| Volume | 250 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Verpakking | Flacon |
| Prijs per eenheid | € 6,38 per 100 ml |