€ 11,95
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lee Stafford ArganOil from Morocco
Haarolie - Alle huidtypes - 50 ml
Haarolie - Alle huidtypes - 50 ml
€ 11,95
| Artikel | Lee Stafford ArganOil from Morocco Haarolie 50 ml |
| Merk | Lee Stafford |
| Collectie | ArganOil from Morocco |
| EAN | 5060282704664 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Haarolie |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Verpakking | Pomp |
| Prijs per eenheid | € 23,90 per 100 ml |