€ 17,95
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lee Stafford Bleach Blondes
Kleurcorrector - Alle huidtypes - 150 ml
Kleurcorrector - Alle huidtypes - 150 ml
€ 17,95
| Artikel | Lee Stafford Bleach Blondes Kleurcorrector 150 ml |
| Merk | Lee Stafford |
| Collectie | Bleach Blondes |
| EAN | 5060282705852 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Kleurcorrector |
| Volume | 150 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Verpakking | Spray |
| Prijs per eenheid | € 11,97 per 100 ml |