€ 15,45
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lee Stafford Bleach Blondes
Stylingmousse - Alle huidtypes - 200 ml
Stylingmousse - Alle huidtypes - 200 ml
€ 15,45
| Artikel | Lee Stafford Bleach Blondes Stylingmousse 200 ml |
| Merk | Lee Stafford |
| Collectie | Bleach Blondes |
| EAN | 9347108042701 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Stylingmousse |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Verpakking | Pomp |
| Prijs per eenheid | € 7,73 per 100 ml |