€ 19,95
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lee Stafford Bleach Blondes
Haarolie - Alle huidtypes - 50 ml
Haarolie - Alle huidtypes - 50 ml
€ 19,95
| Artikel | Lee Stafford Bleach Blondes Haarolie 50 ml |
| Merk | Lee Stafford |
| Collectie | Bleach Blondes |
| EAN | 5060282705692 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Haarolie |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Verpakking | Pomp |
| Prijs per eenheid | € 39,90 per 100 ml |