€ 15,45
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lee Stafford Bleach Blondes
Haarserum - Droge huid - 75 ml
Haarserum - Droge huid - 75 ml
€ 15,45
| Artikel | Lee Stafford Bleach Blondes Haarserum 75 ml |
| Merk | Lee Stafford |
| Collectie | Bleach Blondes |
| EAN | 9347108041582 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Haarserum |
| Volume | 75 ml |
| Huidtype | Droge huid |
| Verpakking | Pomp |
| Prijs per eenheid | € 20,60 per 100 ml |