€ 17,50
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lee Stafford For The Love Of Curls
Leave-in-Conditioner - Alle huidtypes - 150 ml
Leave-in-Conditioner - Alle huidtypes - 150 ml
€ 17,50
| Artikel | Lee Stafford For The Love Of Curls Leave-in-Conditioner 150 ml |
| Merk | Lee Stafford |
| Collectie | For The Love Of Curls |
| EAN | 5060282707146 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Leave-in-Conditioner |
| Volume | 150 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Verpakking | Spray |
| Prijs per eenheid | € 11,67 per 100 ml |