€ 21,50
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lee Stafford For The Love Of Curls
Haarmasker - Alle huidtypes - 200 ml
Haarmasker - Alle huidtypes - 200 ml
€ 21,50
| Artikel | Lee Stafford For The Love Of Curls Haarmasker 200 ml |
| Merk | Lee Stafford |
| Collectie | For The Love Of Curls |
| EAN | 5060282707085 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Haarmasker |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Verpakking | Potje |
| Prijs per eenheid | € 10,75 per 100 ml |