€ 18,95
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lee Stafford For The Love Of Curls
Haarolie - Alle huidtypes - 50 ml
Haarolie - Alle huidtypes - 50 ml
€ 18,95
| Artikel | Lee Stafford For The Love Of Curls Haarolie 50 ml |
| Merk | Lee Stafford |
| Collectie | For The Love Of Curls |
| EAN | 5060282707184 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Haarolie |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Verpakking | Pomp |
| Prijs per eenheid | € 37,90 per 100 ml |