€ 15,95
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lee Stafford Grow Strong & Long
Haarscrub - Alle huidtypes - 100 ml
Haarscrub - Alle huidtypes - 100 ml
€ 15,95
| Artikel | Lee Stafford Grow Strong & Long Haarscrub 100 ml |
| Merk | Lee Stafford |
| Collectie | Grow Strong & Long |
| EAN | 5060282706484 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Haarscrub |
| Volume | 100 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 15,95 per 100 ml |