€ 15,95
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lee Stafford Grow Strong & Long
Shampoo - Alle huidtypes - 250 ml
Shampoo - Alle huidtypes - 250 ml
€ 15,95
| Artikel | Lee Stafford Grow Strong & Long Shampoo 250 ml |
| Merk | Lee Stafford |
| Collectie | Grow Strong & Long |
| EAN | 5060282706460 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Shampoo |
| Volume | 250 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Verpakking | Flacon |
| Prijs per eenheid | € 6,38 per 100 ml |