€ 17,95
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lee Stafford Grow Strong & Long
Haarserum - Droge huid, Alle huidtypes - 75 ml
Haarserum - Droge huid, Alle huidtypes - 75 ml
€ 17,95
| Artikel | Lee Stafford Grow Strong & Long Haarserum 75 ml |
| Merk | Lee Stafford |
| Collectie | Grow Strong & Long |
| EAN | 5060282706538 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Haarserum |
| Volume | 75 ml |
| Huidtype | Droge huid, Alle huidtypes |
| Verpakking | Met applicator |
| Prijs per eenheid | € 23,93 per 100 ml |