€ 19,95
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lee Stafford Illuminate & Shine
Haarspray - Alle huidtypes - 150 ml
Haarspray - Alle huidtypes - 150 ml
€ 19,95
| Artikel | Lee Stafford Illuminate & Shine Haarspray 150 ml |
| Merk | Lee Stafford |
| Collectie | Illuminate & Shine |
| EAN | 5060282708600 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Haarspray |
| Volume | 150 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Verpakking | Spray |
| Prijs per eenheid | € 13,30 per 100 ml |