€ 13,95
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lee Stafford Illuminate & Shine
Conditioner - Normale huid - 250 ml
Conditioner - Normale huid - 250 ml
€ 13,95
| Artikel | Lee Stafford Illuminate & Shine Conditioner 250 ml |
| Merk | Lee Stafford |
| Collectie | Illuminate & Shine |
| EAN | 5060282708570 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Conditioner |
| Volume | 250 ml |
| Huidtype | Normale huid |
| Verpakking | Flacon |
| Prijs per eenheid | € 5,58 per 100 ml |