€ 5,45
Voordeligst€ 10,95
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lee Stafford Styling & Finishing
Droogshampoo - Normale huid - 50 ml
Droogshampoo - Normale huid - 50 ml
€ 5,45
| Artikel | Lee Stafford Styling & Finishing Droogshampoo 50 ml |
| Merk | Lee Stafford |
| Collectie | Styling & Finishing |
| EAN | 5060282705418 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Droogshampoo |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Normale huid |
| Verpakking | Spray |
| Prijs per eenheid | € 10,90 per 100 ml |