€ 5,45
Voordeligst€ 11,50
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lee Stafford Styling & Finishing
Haarmist - Normale huid - 50 ml
Haarmist - Normale huid - 50 ml
€ 5,45
| Artikel | Lee Stafford Styling & Finishing Haarmist 50 ml |
| Merk | Lee Stafford |
| Collectie | Styling & Finishing |
| EAN | 5060282705296 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Haarmist |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Normale huid |
| Verpakking | Spray |
| Prijs per eenheid | € 10,90 per 100 ml |