€ 9,00
Voordeligst€ 19,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

L'Occitane Almond
Handcrème - Alle huidtypes - 75 ml
Handcrème - Alle huidtypes - 75 ml
€ 19,00
| Artikel | L'Occitane Almond Handcrème 75 ml |
| Merk | L'Occitane |
| Collectie | Almond |
| EAN | 3253581764640 |
| Categorie | Handverzorging |
| Producttype | Handcrème |
| Volume | 75 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 25,33 per 100 ml |