€ 32,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

L'Occitane Almond
Douchegel - Alle huidtypes - 500 ml
Douchegel - Alle huidtypes - 500 ml
€ 32,00
| Artikel | L'Occitane Almond Douchegel 500 ml |
| Merk | L'Occitane |
| Collectie | Almond |
| EAN | 3253581764190 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Douchegel |
| Volume | 500 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 6,40 per 100 ml |