€ 29,00
Voordeligst€ 27,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

L'Occitane Shea Butter
Voetencrème - Droge huid, Gevoelige huid - 150 ml
Voetencrème - Droge huid, Gevoelige huid - 150 ml
€ 27,00
| Artikel | L'Occitane Shea Butter Voetencrème 150 ml |
| Merk | L'Occitane |
| Collectie | Shea Butter |
| EAN | 3253581735381 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Voetencrème |
| Volume | 150 ml |
| Huidtype | Droge huid, Gevoelige huid |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 18,00 per 100 ml |