€ 8,50
Gratis verzending vanaf € 150,00
Online op? Misschien heeft de winkel 'm nog!
| Artikel | L'Occitane Shea Butter Handscrub 30 ml |
| Merk | L'Occitane |
| Collectie | Shea Butter |
| EAN | 3253581762028 |
| Categorie | Handverzorging |
| Producttype | Handscrub |
| Volume | 30 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 28,33 per 100 ml |