€ 29,00
Voordeligst€ 27,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/26/be/9d/1740526457/422858_11zon.png?ts=1740526457)
L'Occitane Shea Butter
Voetencrème - Droge huid - 150 ml
Voetencrème - Droge huid - 150 ml
€ 29,00
| Artikel | L'Occitane Shea Butter Voetencrème 150 ml |
| Merk | L'Occitane |
| Collectie | Shea Butter |
| EAN | 3253581769119 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Voetencrème |
| Volume | 150 ml |
| Huidtype | Droge huid |
| Prijs per eenheid | € 19,33 per 100 ml |