€ 9,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

L'Occitane Verveine Agrumes
Handcrème - Alle huidtypes - 30 ml
Handcrème - Alle huidtypes - 30 ml
€ 9,00
| Artikel | L'Occitane Verveine Agrumes Handcrème 30 ml |
| Merk | L'Occitane |
| Collectie | Verveine Agrumes |
| EAN | 3253581769584 |
| Categorie | Handverzorging |
| Producttype | Handcrème |
| Volume | 30 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 30,00 per 100 ml |