€ 19,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

L'Occitane Verveine Agrumes
Deodorant - Alle huidtypes - 50 ml
Deodorant - Alle huidtypes - 50 ml
€ 19,00
| Artikel | L'Occitane Verveine Agrumes Deodorant 50 ml |
| Merk | L'Occitane |
| Collectie | Verveine Agrumes |
| EAN | 3253581729083 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Deodorant |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 38,00 per 100 ml |