€ 10,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Marie-Stella-Maris Lip Balm
Lippenbalsem - Alle huidtypes - 12 ml
Lippenbalsem - Alle huidtypes - 12 ml
€ 10,00
| Artikel | Marie-Stella-Maris Lip Balm Lippenbalsem 12 ml |
| Merk | Marie-Stella-Maris |
| Collectie | Lip Balm |
| EAN | 8718546665684 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Lippenbalsem |
| Volume | 12 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Balm |
| Prijs per eenheid | € 83,33 per 100 ml |