€ 26,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Marie-Stella-Maris No.7 Voyage Vetiver
Bodylotion - Droge huid, Normale huid - 300 ml
Bodylotion - Droge huid, Normale huid - 300 ml
€ 26,00
| Artikel | Marie-Stella-Maris No.7 Voyage Vetiver Bodylotion 300 ml |
| Merk | Marie-Stella-Maris |
| Collectie | No.7 Voyage Vetiver |
| EAN | 8720701166172 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Bodylotion |
| Volume | 300 ml |
| Huidtype | Droge huid, Normale huid |
| Prijs per eenheid | € 8,67 per 100 ml |