€ 28,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/ce/80/2a/1748471716/msm-rock-roses-refill.jpg?ts=1748471716)
Marie-Stella-Maris No.10 Rock Roses
Douchegel - Alle huidtypes - 500 ml
Douchegel - Alle huidtypes - 500 ml
€ 28,00
| Artikel | Marie-Stella-Maris No.10 Rock Roses Douchegel 500 ml |
| Merk | Marie-Stella-Maris |
| Collectie | No.10 Rock Roses |
| EAN | 8720701160057 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Douchegel |
| Volume | 500 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Gel |
| Verpakking | Zakje |
| Prijs per eenheid | € 5,60 per 100 ml |