Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Marie-Stella-Maris Voyage Vetiver
Kamerspray - 100 ml
Kamerspray - 100 ml
€ 20,00
| Artikel | Marie-Stella-Maris Voyage Vetiver Kamerspray 100 ml |
| Merk | Marie-Stella-Maris |
| Collectie | Voyage Vetiver |
| EAN | 8720701163126 |
| Categorie | Interieurparfum |
| Producttype | Kamerspray |
| Volume | 100 ml |
| Texture | Vloeibaar |
| Verpakking | Flacon |
| Prijs per eenheid | € 20,00 per 100 ml |