Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Marlies Möller Strength
Shampoo - Alle huidtypes - 200 ml
Shampoo - Alle huidtypes - 200 ml
€ 28,75
| Artikel | Marlies Möller Strength Shampoo 200 ml |
| Merk | Marlies Möller |
| Collectie | Strength |
| EAN | 9007867256503 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Shampoo |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 14,38 per 100 ml |