-20%
Mauboussin
a La Folie
Eau de Parfum - 100 ml
€ 57,60
Adviesprijs € 72,00Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Mauboussin a La Folie
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
€ 57,60
| Artikel | Mauboussin a La Folie Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | Mauboussin |
| Collectie | a La Folie |
| EAN | 3760048795340 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Prijs per eenheid | € 57,60 per 100 ml |