-20%
Mauboussin
Elixir Pour Elle
Eau de Parfum - 100 ml
€ 76,00
Adviesprijs € 95,00Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Mauboussin Elixir Pour Elle
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
€ 76,00
| Artikel | Mauboussin Elixir Pour Elle Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | Mauboussin |
| Collectie | Elixir Pour Elle |
| EAN | 3760048794824 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Prijs per eenheid | € 76,00 per 100 ml |