-20%
Mauboussin
Mauboussin Pour Elle
Eau de Parfum - 30 ml
€ 36,61
Adviesprijs € 45,76Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
Mauboussin Mauboussin Pour Elle
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
€ 36,61
| Artikel | Mauboussin Mauboussin Pour Elle Eau de Parfum 30 ml |
| Merk | Mauboussin |
| Collectie | Mauboussin Pour Elle |
| EAN | 3760048791830 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 30 ml |
| Prijs per eenheid | € 122,03 per 100 ml |