-20%
Mauboussin
Rose Pour Elle
Eau de Parfum - 100 ml
€ 76,00
Adviesprijs € 95,00Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/4f/36/15/1739541660/273x840.jpg?ts=1739541660)
Mauboussin Rose Pour Elle
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
€ 76,00
| Artikel | Mauboussin Rose Pour Elle Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | Mauboussin |
| Collectie | Rose Pour Elle |
| EAN | 3760048792387 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Prijs per eenheid | € 76,00 per 100 ml |