Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Missoni Missoni
Douchegel - 250 ml
Douchegel - 250 ml
€ 39,00
| Artikel | Missoni Missoni Douchegel 250 ml |
| Merk | Missoni |
| Collectie | Missoni |
| EAN | 8011003832842 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Douchegel |
| Volume | 250 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 15,60 per 100 ml |