Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/72/f5/9f/1738712075/18818_600x_11zon-1.png?ts=1738712075)
Molinard Oud
Roomspray - 100 ml
Roomspray - 100 ml
€ 35,00
| Artikel | Molinard Oud Roomspray 100 ml |
| Merk | Molinard |
| Collectie | Oud |
| EAN | 3305400188189 |
| Categorie | Interieurparfum |
| Producttype | Roomspray |
| Volume | 100 ml |
| Prijs per eenheid | € 35,00 per 100 ml |